Re:Kérdésem :3

Szandiiiy | 2015.07.28

Nyah. :3

1. Hűha, sok van. xDD Jelenlegi kedvenc a most futó animék közül az Aoharu x Kikanjuu (Tooru-kun \*o*/), egyébként nagyon bírtam az Owari no Seraph-ot is, plusz Kamigami no Asobi (Lokiii :3), na meg a K project (Fushimi <3). :3

2. Egy éve lesz már, hogy yaoista lettem, és mindig is aranyosnak találtam a Kentis x Alexy párost, így belecsaptam a lecsóba, gondoltam egy próbát megér. :3

3. Sok van. :'D Természetesen Cassyt imádom. :3 Ezen kívül husifalatom még Alexy, Kentin és Armin is. xD

4. Jó kérdés. :'D Még régebben kezdtem egy Lisanderes sztorival, annak van talán már másfél éve. De kisebb koromban is nagyon szerettem írogatni, mindenféle füzetbe. :')

5. Áh, dehogy, annyira még sosem voltam híres. :') Nem lenne rossz. xD

6. Hát, ez kicsit furcsa, mert annyira nem lehetne összehasonlítani, hiszen Alexynél az is nagy baki, hogy egy azonos neműt szeret. Nekem nincs ilyen gondom annyira, szóval a helyzet kicsit más. xD De amolyan "biztos viszonzatlan a szerelmem" gondolatom volt már, nem is egyszer. :') Így ez is a segítségemre van, úgyhogy jó alapot adott nekem a történethez, Alexy gondolataiban gyakorlatilag az enyémek vannak benne. ^^

Új hozzászólás hozzáadása